2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 03 kwietnia 2024

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Agencja Pracy PWP, jest częścią PWP Holdingu, którego zakres działalności obejmuje między innymi agencję pracy tymczasowej i stałej, transport i spedycje oraz profesjonalne usługi sprzątające.

Od 2016 roku wychodzimy naprzeciw potrzebą aktualnego rynku pracy, wyznaczamy trendy i elastyczne dostosowujemy się do dynamicznej branży jaką jest rynek pracy. Specjalizujemy się w usługach dla biznesu, a głównym celem naszej agencji pracy jest wspieranie naszych Partnerów biznesowych w zakresie outsourcingu pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Zakres obowiązków:

• Aktywne pozyskiwanie klientów B2B,

• Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami,

• Przygotowanie ofert handlowych oraz negocjacje kontraktów i sprawna finalizacja procesu sprzedaży,

• Odpowiadanie za realizację planów i strategii sprzedaży,

• Analiza rynku, identyfikacja potrzeb klientów,

• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

• Łatwość nawiązywania kontaktów,

• Znajomość technik sprzedaży,

• Zaangażowanie, skuteczność, determinacja w osiąganiu celów,

• Wysoka kultura osobista, samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,

• Gotowość do częstych spotkań służbowych,

• Prawo jazdy kat. B.

• Znajomość specyfiki rynku Agencji Pracy będzie dodatkowym atutem

• Umiejętność obsługi komputera oraz Ms Office

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji i branży,

• Najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę,

• Niezbędne narzędzia pracy jak telefon, laptop, samochód służbowy,

• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uzależnione od wyników sprzedaży

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 909210295