2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rzeplin
Dodane 11 kwietnia 2024

Regionalny Kierownik Sprzedaży na region północ Polski

Lokalizacja

Rzeplin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: północna Polska

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie Klientów z sektora biznesowego -branża sanitarna

- inicjowanie działań w zakresie nawiązania, utrzymania i rozwoju kontaktów handlowych w ramach sprzedaży kabin prysznicowych

- przygotowywanie i negocjacje ofert handlowych i umów

- realizacja planów sprzedażowych

- raportowanie

Wymagania:

- min. 3-letnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów

- min. 2-letnie doświadczenie w branży sanitarnej

- znajomość technik sprzedażowych, negocjacji

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

- komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych

- wysoki poziom kultury osobistej i profesjonalna prezencja

- samodzielność, orientacja na wyniki

- prawo jazdy kat. B.

Nasza firma oferuje:

- wynagrodzenie podstawowe + prowizja

- elastyczne warunki zatrudnienia

- niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy.

Kandydatów prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem OLX

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Lokalizacja

Rzeplin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Rzeplin
ID: 668204407