2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Dęblin
Dodane 16 maja 2024

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Dęblin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

FIRMA PAINTO Spółka Jawna

poszukuje kandyda na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży, branża budowlana (narzędzia malarskie i budowlane)

Obowiązki:

  • Aktywne poszukiwanie i obsługa klientów na powierzonym terenie

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Budowanie trwałych relacji z klientami

  • Identyfikowanie potrzeb klientów i przygotowywanie ofert handlowych

  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych

  • Reprezentowanie firmy na powierzonym terenie

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

  • Samodzielność w działaniu, komunikatywność, dobra organizacja pracy

  • Znajomość technik negocjacji i sprzedaży będzie dodatkowych atutem,

  • Pełna dyspozycyjność w powierzonym regionie sprzedaży

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Możliwość rozwoju i wpływ na własną karierę

  • Konkurencyjne zarobki z możliwością realnego wpływania na swoje wynagrodzenie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję od sprzedaży

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Jesteś zainteresowany ?

Prześlij nam swoje CV.

Nie zapomnij o zawarciu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PAINTO z siedzibą w Gorzkowie, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Painto z siedzibą w Gorzkowie, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)."

Lokalizacja

Dęblin,

Lubelskie

Lubelskie, Dęblin
ID: 918723855