2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Czyżyny
Dodane 23 kwietnia 2024

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

11 000 - 17 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma Easy Eko ze względu na niezwykle dynamiczny rozwój branży poszukuje Regionalnego Przedstawiciela Handlowego

Co nas wyróżnia

W firmie Easy Eko gwarantujemy

  • stabilne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę

  • Trójskładowe wynagrodzenie - pewna podstawa + premie + prowizje. Zarobki są uzależnione od zaangażowania- najczęściej mieszą się w przedziale 8 - 12 tys. zł netto, chociaż są też osoby, które znacząco przewyższają ten poziom.

  • Narzędzia pracy laptop i telefon

  • Samochód służbowy z kartą paliwową również do użytku prywatnego

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Przejrzystą ścieżkę kariery

  • Pakiet szkoleń

Zadania:

Głównym zadaniem Regionalnego Przedstawiciela Handlowego, będzie prowadzenie działań sprzedażowych na terenie powierzonego województwa. Praca polega głównie na odwiedzaniu obecnych klientów i zbieraniu referencji oraz aktywnych działaniach promocyjnych.

Czym się dokładnie zajmujemy?

Nasza branża, dzięki dotacjom, od kilku lat przeżywa boom. Choć temat fotowoltaiki jest już dobrze znany, wciąż cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. W tym roku, przez duże podwyżki cen prądu, sprzedaż jest rekordowa. Zainteresowanie jest tak duże, że w 2023 roku dwukrotnie była zwiększana pula dotacji (łącznie 950 mln zł). W związku z tym zdecydowaliśmy się rozbudować strukturę sprzedaży i do każdego województwa szukamy Przedstawiciela Regionalnego, który w całości będzie odpowiedzialny za powierzoną bazę klientów.

Idealny kandydat na to stanowisko:

  • posiada doświadczenie w sprzedaży (niekoniecznie w branży fotowoltaicznej — oferujemy pełny pakiet szkoleń),

  • jest systematyczny w działaniu,

  • posiada prawo jazdy kat. B,

  • obsługa laptopa i smartfona nie jest mu obca

  • przede wszystkim lubi pracę z ludźmi.

    Po wysłaniu CV najpierw umówimy się na zapoznawczą wideokonferencję, a jeśli wspólnie dojdziemy do wniosku, że widzimy potencjał w naszej współpracy, to w następnym etapie rekrutacji spotkamy się w naszym biurze.

Do zobaczenia!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 899670058