2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Małopolskie
  6. Kontrola jakości - Inwałd
Dodane 18 kwietnia 2024

Regionalny przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Inwałd

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma PANELSTYL z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży poszukuje do swojego oddziału osoby na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków

·         Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

·         Obsługa bieżących klientów w całym procesie handlowym,

·         Przygotowywanie ofert handlowych,

·         Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku,

·         Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy.

·         Analiza rynku i działań konkurencji.

Nasze wymagania

·         Doświadczenie w obszarze sprzedaży w branży meblarskiej

·         Praktyczna znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta w terenie

·         Umiejętność budowania dobrych relacji z klientami

·         Samodzielność oraz dobra organizacja pracy,

·         Wysoka kultura osobista,

·         Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

·         Stałą pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

·         Przyjemną atmosferę panującą w zespole

·         Pomoce niezbędne do wykonywania zawodu

Lokalizacja

Inwałd,

Małopolskie

Małopolskie, Inwałd
ID: 904307557