2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Lublin
Zespół HR
Dodane 24 kwietnia 2024

Regionalny Przedstawiciel Handlowy / FMCG / Lublin / umowa o pracę

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

Kim jesteśmy?

Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. z siedzibą w Krotoszynie istnieje od roku 1990. Zajmujemy się sprzedażą artykułów elektrycznych i oświetleniowych oraz chemicznych, farmaceutycznych, spożywczych i dla sektora HoReCa. Nasza Spółka prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową na terenie całej Polski. Zaopatrujemy ponad 2500 Klientów. Posiadamy również 44 sklepy elektryczno-oświetleniowe, 27 hurtowni elektrycznych, ekskluzywny salon oświetleniowy „Fabryka Światła”, 2 sklepy wyprzedażowe, hurtownię farmaceutyczną, magazyny wysokiego składowania oraz 6 biur handlowych, a łącznie zatrudniamy ponad 500 pracowników.

W związku z rozwojem naszej Firmy poszukujemy osoby na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego na teren Lublin i okolice.

Nr ref.: PH/04-2024/Lublin

Twój zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż artykułów z naszego portfolio FMCG do sklepów / sieci detalicznych oraz artykułów dla sektora HoReCa,

  • sukcesywne rozwijanie portfela Klientów,

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,

  • obsługa Klientów zgodnie z najwyższymi standardami na przydzielonym terenie,

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • rozpoznawanie i monitorowanie działań konkurencji,

  • ścisła współpraca z działami Spółki,

  • raportowanie wyników sprzedaży,

  • dbanie o wizerunek Firmy.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie,

  • doświadczenie zawodowe w handlu na rynku tradycyjnym w charakterze przedstawiciela handlowego lub pokrewnym,

  • znajomość branży i konkurencji będzie dodatkowym atutem,

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • pozytywne nastawienie,

  • samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w powierzone zadania,

  • zorientowanie na cel i wysoka motywacja do pracy,

  • nienaganna prezencja,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne warunki płacowe (w konfiguracji podstawa + premia),

  • stabilne miejsce pracy w rozwijającej się polskiej firmie z 30-letnią historią działalności,

  • jasno zdefiniowaną ścieżkę rozwoju,

  • cykliczne szkolenia,

  • potrzebne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon),

  • dofinansowanie do karty sportowej,

  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

Przekonaliśmy Cię do inwestycji w swój rozwój?

Świetnie, prześlij swoje CV wraz z numerem referencyjnym PH/04-2024/Lublin za pomocą przycisku do aplikowania.

Zapraszamy!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 853710772