2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gdańsk
  7. Przedstawiciel handlowy - Wrzeszcz
Dodane 26 kwietnia 2024

Regionalny Przedstawiciel Handlowy / - handlowiec na woj. pomorskie

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Automat Spec to wiodąca firma w branży vendingowej, która od 2000 roku dostarcza innowacyjne rozwiązania i usługi na miarę oczekiwań klientów. Nasza firma powstała z pasji do technologii, obsługi Klienta i doskonałości operacyjnej. Dzięki silnemu zespołowi ekspertów i stałej chęci rozwoju, osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku, zyskując zaufanie naszych Klientów.Miejsce pracy: Województwo Pomorskie

Główne obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynku

  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych usług/rozwiązań

  • Kontakt i obsługa dotychczasowych klientów

  • Utrzymywanie długofalowych relacji ze strategicznymi klientami

  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych

  • Budowanie pozytywnych relacji biznesowych

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Negocjowanie warunków współpracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok

  • Zaangażowanie, samodzielność, inicjatywa w działaniu, otwartość na innowacje, dyspozycyjność

  • Umiejętność organizacji pracy i osiągania wyników

  • Znajomość technik sprzedaży i samodzielność w prowadzeniu procesu handlowego

  • Kreatywność, determinacja w osiąganiu celów, konsekwencja w działaniu, poczucie odpowiedzialności

  • Otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Znajomość branży vendingowej będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B

W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych informujemy, że:

 Administratorem danych jest Automat – Spec Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w

Kaszów 382, 32-060 Liszki. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo

dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie

określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów

wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest

dobrowolne.

Prosimy o umieszczenie następujących klauzul zgód w dokumentach aplikacyjnych:

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wykraczających poza zakres art. 221 §1 i §4 Kodeksu Pracy (w tym danych szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO), które zamieściłem w dokumentach aplikacyjnych i załącznikach przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, którym jest nabór na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Key Account

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Administratora przez okres najbliższych 12 miesięcy od dnia zakończenia obecnego naboru.”

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 914598076