2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rzeszów
Dodane 01 maja 2024

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - UMOWIONE SPOTKANIA- podkarpackie

Wynagrodzenie

7 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma Easy Eko działa od 2018 roku. Uczciwe przedstawianie warunków i profesjonalne podejście do współpracy z ludźmi pozwala nam na niesamowity rozwój.

W związku z nim poszukujemy osób na stanowisko: REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Oferujemy pracę tylko na spotkaniach umówionych przez dział obsługi klienta oraz na klientach którzy zostali zainteresowani tematem w ramach akcji promocyjnych.

Doceniamy doświadczenie w sprzedaży ale nie jest to dla nas “must have”. Wyszkoliliśmy już wielu handlowców którzy wcześniej nie mieli doświadczenia, a teraz realizują plany sprzedażowe na poziomie 200% :)

Oferujemy:

  • już umówione spotkania - mamy swój dział Call Center, który generuje leady tylko dla naszych Handlowców, dzięki czemu mamy realny wpływ na ich jakość i ilość

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - szukamy stałych pracowników do długofalowej współpracy

  • podstawę miesięczną wynagrodzenia - gwarantowaną, niezależną od wyników sprzedażowych , od początku współpracy

  • comiesięczny system prowizyjny - Prowizje są atrakcyjne i realne do osiągnięcia

  • szkolenie wdrożeniowe - nie wymagamy doświadczenia, przygotujemy Cię w 100% do pracy!

  • narzędzia do pracy - od pierwszego dnia pracy zapewniamy samochód służbowy (również do celów prywatnych), kartę paliwową, telefon oraz laptop

  • wsparcie naszego back-office przy “papierach” i formalnościach po procesie sprzedaży - Ty możesz wykorzystać swój czas w pracy na pozyskiwanie klientów

  • bieżąca pomoc ze strony zespołu i przełożonego

  • Możliwość wypłaty wynagrodzenia w systemie tygodniowym co piątek :)

Zakres obowiązków:

  • spotkania indywidualne z klientami

  • przeprowadzanie rozmów handlowych i doradztwo w zakresie naszych produktów

  • przygotowywanie najlepszych rozwiązań podczas procesu sprzedaży

  • finalizacja sprzedaży i podpisywanie umów z klientami

  • budowanie relacji z klientami

Poszukujemy osób, które:

  • Są zdecydowane na pracę - serio dajemy dużo ze swojej strony, ale bez zaangażowania ze strony pracownika to się nie uda :)

  • lubią kontakt z ludźmi i są komunikatywne

  • są zaangażowane, energiczne i nastawione na sukces

  • nie boją się kontaktu z klientami

  • są pewne siebie i mają siłę perswazji

  • są dyspozycyjne od poniedziałku do piątku

  • posiadają prawo jazdy kat. B

Chcesz poznać więcej szczegółów? APLIKUJ!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 913003197