2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Lublin
Dodane 25 kwietnia 2024

Regionalny Przedstawiciel Handlowy -Wyróżniające się Warunki -Sprawdź!

Wynagrodzenie

7 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Firma Easy Eko jest jednym z liderów w branży.

Stawiamy na ludzi kreatywnych, chcących pracować i się rozwijać. ZAWSZE doceniamy zaangażowanie, postawę proaktywną i pozytywne nastawienie. Jeśli jesteś taką osobą to zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. Zapraszamy zarówno kandydatów z doświadczeniem w sprzedaży oraz osoby, które dopiero wchodzą na ścieżkę handlu.

Poszukujemy osób na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego LUBELSKIE

Zadania na tym stanowisku

  • Regularne spotkania z klientami - Praca na umówionych spotkaniach i na bazie klientów, którzy wyrazili zainteresowanie naszą ofertą i ewentualną współpracą - Handlowcy kontaktują się jedynie z klientami, którzy wcześniej zostali umówieni na spotkanie przez dział Contact Center, bądź w ramach akcji promocyjnych. Intensywnie pozyskujemy zainteresowanych klientów dla handlowców, aby z łatwością można było płynnie planować spotkania. My dbamy o odpowiednio wysoką ilość takich klientów- po stronie Handlowca jest przekłucie spotkania w sukces sprzedażowy i podpisanie umowy

  • Przedstawianie naszej oferty klientom indywidualnym - Oferta firmy jest szeroka i z łatwością można ją dopasować do oczekiwań każdego klienta. Przedstawiciele Handlowi mają pełne wsparcie profesjonalnych audytorów terenowych, którzy po sprzedaży dopełniają wielu technicznych formalności. Kwestie techniczne spoczywają po stronie audytorów więc Przedstawiciele Handlowi mają za zadanie odpowiedni dobór oferty i zaargumentowanie jej tak, aby klient zdecydował się na współpracę.

  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego - każdy handlowiec może liczyć na bezpośrednie wsparcie Dyrektora Sprzedaży. Współpraca z Dyrektorem Sprzedaży to nie tylko realizowanie planów sprzedażowych, ale ścisła współpraca i wspólne dążenie do celu

  • Rozliczanie umów zgodnie ze standardami i procedurami obowiązującymi w firmie - Zadaniem Handlowca jest poprawne wypisanie umowy tak, aby była czytelna dla działu Back Office. Wszystkie kwestie związane z realizacją zamówienia, weryfikacją dofinansowań i obsługą umów realizuje dział Back Office - zadaniem Handlowca jest przekazanie do działu kompletnej umowy - z reszty działań biurowo administracyjnych jest odciążony.

  • Poszerzanie swojej wiedzy i rozwój kompetencji - Regularnie organizujemy szkolenia, zarówno grupowe jak i indywidualne, aby podnosić wyniki sprzedażowe oraz aby być zawsze na bieżąco w nowinkach branżowych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

  • Wynagrodzenie złożone ze stabilnej podstawy, która jest niezmienna niezależnie od wyników sprzedażowych oraz z systemu prowizyjnego - każda sprzedaż jest wynagradzana, im więcej wypracowanych współpracy tym wyższe stawki. Prowizja nie zakłada górnego limitu

  • Możliwość awansu w strukturach firmy - prowadzimy równolegle kilka projektów - każdy z nich wymaga innej wiedzy, kompetencji i doświadczenia. W ramach rozwoju zawodowego jest możliwość awansu między projektami.

  • Pełne wdrożenie na obejmowane stanowisko - oferujemy kompleksowe szkolenie wstępne obejmujące wiedzę techniczną oraz produktową oraz nasz know how z zakresu sprzedaży. Trenerzy odpowiedzialni za szkolenie wstępne to osoby z ogromnym doświadczeniem i wiedzą oraz dużymi sukcesami w szkoleniu handlowców. Szkolenia wstępne są wynagradzane dla pracownika. Na szkoleniu wstępnym nasza inwestycja w pracownika i jego wiedzę się nie kończy - posiadamy system wsparcia trenerskiego w czasie zatrudnienia, wsparcie zespołu oraz oczywiście bezpośredniego przełożonego

  • Zapewniamy samochód służbowy wraz z kartą paliwową od pierwszego dnia pracy - również do użytku prywatnego

  • Narzędzia pracy, czyli sprawnie i szybko działający laptop i telefon

  • Jeszcze raz - oferujemy pracę na umówionych spotkaniach i każdy Handlowiec ma ich wystarczającą ilość, aby odbywać regularne spotkanie z klientami. Umówienia są wysokiej jakości

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Pracę w młodym, zmotywowanym i zgranym zespole.

  • Pracę w nowoczesnym i dobrze skomunikowanym biurze

  • Dołączenie do firmy w momencie dynamicznego rozwoju - Twoja kariera z łatwością wejdzie u nas na wyższy level

Wymagamy

  • Wielkich chęci do pracy bo nic nie zastąpi nam Handlowca który jest zmotywowany

  • Wiary w nasze i swoje możliwości - zaufało nam wielu pracowników i teraz to oni wprowadzają nowych rekrutów. Tego samego oczekujemy od Kandydatów - zaufania do nas, że potrafimy nauczyć wszystkiego co potrzebne do efektywnej sprzedaży. Ale też wiary w siebie, podejście, że wiem, umiem, potrafię i zrobię - w połączeniu z naszym wsparciem jest to gwarancja sukcesu.

  • Komunikatywności - klienci są różni , a dogadać się można z każdym - empatia, otwartość, wysoka kultura osobista to cechy bardzo dobrze sprawdzające się na tym stanowisku. . Klient kupuje nasze usługi ale również kupuje nas

  • Umiejętności negocjacyjnych - uczymy jak rozmawiać z klientem, aby każde spotkanie miało szanse zakończyć się sukcesem sprzedażowym. Cechy takie jak asertywność, stanowczość, mówienie wprost bardzo ułatwiają finalizację sprzedaży.

  • Współpracy opartej na wzajemnym szacunku

Jeśli jesteś zainteresowany współpraca - zapraszamy do aplikowania

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EASYEKO sp. z o.o. z siedzibą w: Kolejowa 1/5, 35-073 Rzeszów, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zawsze możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail. Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa; (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy; (c) w oparciu o Twoją zgodę; w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes. Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie , jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy przez okres: 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 904853383