2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Czyżyny
Dodane 25 kwietnia 2024

Regionalny Przedstawiciel Handlowy z Doświadczeniem- Pompy- Małopolska

Wynagrodzenie

8 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Opis

Jesteśmy:

Liderem w branży Odnawialnych Źródeł Energii, specjalizującym się w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie pomp ciepła i systemów grzewczych. Naszą misją jest oferowanie klientom produktów najwyższej jakości, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

Czym się wyróżniamy?

Nasi przedstawiciele handlowi otrzymują codziennie świeże leady od osób zainteresowanych wymianą źródła ciepła, co gwarantuje realne szanse na duże zarobki oraz ciągłe spotkania z potencjalnymi klientami.

Realizujemy wszystkie inwestycje w opcji PREFINANSOWANIA dotacji dla klientów.

Zajmujemy się prefinansowaniem dla najniższego poziomu dotacji. Razem z jedną z instytucji finansowanych stworzyliśmy jedyny w Polsce innowacyjny produkt, który umożliwia wykonanie inwestycji bez wkładu klienta.

Dział Dotacji i Realizacji Inwestycji zajmuje się wszystkimi formalnościami.

Przygotowujemy niezbędne wnioski do otrzymania dotacji i finansowania.

Realizujemy kompleksową termomodernizację - m.in. profesjonalne ocieplenie budynku, montaż systemów grzewczych, modernizacja CWU i CO, wymiana okien i drzwi.

Zadania na proponowanym stanowisku:

Szukamy osoby z pasją do branży OZE i doświadczeniem handlowym, której nie obca jest technologia pomp ciepła i systemów grzewczych.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, nastawioną na cele, a przede wszystkim chcesz się rozwijać i zarabiać powyżej standardu rynkowego – to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Nasze Oczekiwania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów branży OZE

  • znajomość rynku pomp ciepła i systemów grzewczych

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami

  • zaangażowanie, samodzielność i nastawienie na realizację celów

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus prowizja - Twoje zaangażowanie przekłada się na Twoje zarobki!

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • codzienne świeże leady – nie musisz się martwić o brak klientów, kontakty do klientów którzy są zainteresowani naszą ofertą wydawane są codziennie, są wysokiej jakości i zapewniają regularną ilość spotkań z klilentami

  • pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych – stałe podnoszenie kwalifikacji

  • samochód służbowy z kartą paliwową również do użytku prywatnego

  • narzędzia pracy - laptop, telefon

  • realne możliwości awansu oraz stałego rozwoju zawodowego

  • udział w targach branżowych i konferencjach

  • elastyczne godziny pracy

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwania, które łączy zarówno wysokie zarobki, jak i dynamiczny rozwój kariery, wyślij swoje CV.

Nie czekaj! Dołącz do nas i razem zmieniajmy świat na lepsze, jednocześnie budując swoją stabilną przyszłość!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 909356489