2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Pomorskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Lębork
Dodane 04 kwietnia 2024

Rejestrator/ka Medyczny/a - Pracownia RM w Lęborku

Lokalizacja

Lębork

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

wizjaMED to poradnia specjalistyczna oraz sieć pracowni diagnostyki obrazowej w całej Polsce specjalizujących się w badaniach tomografem komputerowym i rezonansem magnetycznym. Nowoczesny sprzęt, wyspecjalizowana kadra, dużo empatii, pozytywnego podejścia i ciągły rozwój – wyznaczamy zupełnie nowe standardy opieki medycznej w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

Poszukujemy osoby do zatrudnienia na stanowisku:

REJESTRATOR/KA MEDYCZNY/A

Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Miejsce zatrudnienia:

Pracownia Rezonansu Magnetycznego WizjaMED w Lęborku

(na terenie SPS ZOZ ), ul. Węgrzynowicza 13

Zakres zadań:

  • obsługa pacjentów w punkcie rejestracji,

  • umawianie na wizyty,

  • prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów,

  • obsługa telefoniczna pacjentów,

  • potwierdzanie badań.

Nasze oczekiwania:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, empatia,

  • Wysoki poziom otwartości i zrozumienia dla potrzeb pacjentów,

  • Dobra organizacja pracy i współpraca w zespole,

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa, głównie w weekendy),

  • Preferowany status studenta,

  • Mile widziane doświadczenie w branży medycznej.

Zapewniamy:

  • przyjazną atmosferę,

  • możliwość rozwoju,

  • pracę w rozwijającej się firmie, o wysokim standardzie,

  • możliwość przystąpienia do systemu opieki medycznej oraz karty sportowej.

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem OLX.pl

Podczas procesu rekrutacji będziemy kontaktować się indywidualnie z wybranymi osobami.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko.

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 825895856