2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódź
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Widzew
Dodane 24 kwietnia 2024

Rejestrator medyczny/Rejestratorka medyczna

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)

Godziny pracy: 9.00 - 17.00, 12.00 - 20.00

System wynagrodzeń:stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki

Zakres obowiązków:

  • osobisty, telefoniczny i mailowy kontakt z pacjentem (m.in. zapisy, ustalanie terminów wizyt, badań i zabiegów, wstępna weryfikacja kompletności dokumentacji przedoperacyjnej, uzyskiwanie zgody na leczenie, przygotowywanie do podpisu przez pacjenta umów na zabiegi)

  • informacja o świadczonych usługach, opieka nad pacjentem oczekującym na wizytę w Klinice

  • dbałość o pozytywny wizerunek kliniki

  • rozliczenia z pacjentami (przyjmowanie należności, fakturowanie, raporty dzienne sprzedaży)

  • archiwizacja dokumentacji medycznej

  • praca z programem – medycznym

  • współpraca z personelem medycznym i administracją Kliniki

  • przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem/pacjentem w segmencie usług medycznych

  • mile widziana znajomość j. angielskiego

  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office (Word, Excel) oraz urządzeń biurowych, jak drukarka, skaner, kasa/drukarka fiskalna, terminal płatniczy

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu zadań

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 909322917