2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Łódzkie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Łódź
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Śródmieście
Dodane 16 kwietnia 2024

Rejestratorka medyczna

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa Pacjentów placówki

  • udzielanie informacji o zakresie i możliwościach oferowanych usług

  • zarządzenie terminarzami specjalistów

  • realizacja transakcji finansowych, prowadzenie rozliczeń z wykorzystaniem kasy fiskalnej

  • utrzymywanie wysokiego standardu obsługi Pacjentów

  • budowanie relacji z Pacjentami i dbanie o wizerunek firmy

  • współpraca z lekarzami oraz pozostałym personelem placówki

Szukamy osoby:

  • o wysokiej kulturze osobistej, komunikatywnej, zorganizowanej

  • posiadającej doświadczenie w obsłudze klientów w placówce medycznej

  • sprawnie pracującej w środowisku Windows

  • znającej język angielski min. na poziomie komunikatywnym

  • dyspozycyjnej (praca w systemie równoważnym)

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w służbie zdrowia

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie "DERMED" Centrum Medyczne Sp. z o.o.

  • umowa o pracę\ umowa zlecenie

  • pracę w charakterze zmianowym od poniedziałku do piątku 8:00-20:00,

    soboty 8:00-14:00

  • możliwość korzystania z programu Multisport, ubezpieczenie grupowe

  • przyjazną atmosferę

PRACA DOSTĘPNA OD ZARAZ

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 912205373