2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Wielkopolskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Kościan
Dodane 10 kwietnia 2024

Rejestratorka medyczna Kościan

Lokalizacja

Kościan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Gabinety Lekarskie Medicor poszukują dynamicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Rejestratorki Medycznej.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za kompleksowe wsparcie administracyjne w naszej placówce medycznej, zapewniając wydajną obsługę pacjentów oraz koordynację działań w podmiocie leczniczym.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie pacjentów, rejestracja i aktualizacja danych w systemie informatycznym.

  • Udzielanie informacji pacjentom dotyczących terminów wizyt, procedur medycznych i wymaganych dokumentów.

  • Obsługa korespondencji i telefonów wewnętrznych oraz zewnętrznych.

  • Współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia płynności procesu rejestracji.

  • Przygotowanie dokumentacji medycznej i dbałość o jej prawidłowe przechowywanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu biurowego.

  • Umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista.

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej placówce medycznej: Jesteśmy ugruntowaną placówką medyczną, która od lat cieszy się uznaniem pacjentów i personelu. Zapewniamy stabilne zatrudnienie, które daje naszym pracownikom poczucie pewności i bezpieczeństwa.

  • Możliwość rozwoju zawodowego: Wierzymy w rozwój naszych pracowników i ich zdolność do osiągania coraz wyższych celów zawodowych. Dlatego oferujemy możliwość awansu w ramach organizacji. Pracownicy, którzy wykazują zaangażowanie, profesjonalizm i zdolności przywódcze, mają szansę na awansowanie na stanowiska kierownicze.

  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie koleżeńskie: Nasza firma promuje atmosferę wzajemnego szacunku i wsparcia. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, gdzie każdy pracownik może czuć się doceniony i zintegrowany z zespołem.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia: Doceniamy wysiłek, zaangażowanie i umiejętności naszych pracowników. Dlatego oferujemy wynagrodzenie adekwatne do ich posiadanych umiejętności, doświadczenia oraz wkładu w rozwój naszej placówki medycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Gabinety Lekarskie Medicor z siedzibą w Kościanie na Pl. Paderewskiego 4, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych są Gabinety Lekarskie MEDICOR z siedzibą w Kościanie, Pl. Paderewskiego 4 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 910818472