2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Dolnośląskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Legnica
Dodane 08 kwietnia 2024

Rejestratorka Medyczna Legnica

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Medyczne KM Dental Experts poszukuje kandydatów na stanowisko: Rejestratorka Medyczna. Miejsce pracy: Legnica, ul. Świętego Piotra 9.

Poszukujemy pełnej entuzjazmu, dokładnej i sumiennej osoby, która jest ukierunkowana na pracę na odpowiedzialnym stanowisku w wymagającym środowisku pracy. Osoby, która lubi współpracę z ludźmi, jest ambitna i która do zadań podchodzi z zaangażowaniem, wysoką starannością i przede wszystkim z uśmiechem.

Główne zadania:

  • Rejestrowanie pacjentów i prowadzenie dokumentacji medycznej

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • Przyjmowanie i obsługa Pacjentów w recepcji

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji

  • Ścisła współpraca z lekarzami

  • Dbanie o ogólny wizerunek Kliniki

Od kandydatów oczekujemy:

  • Biegłej obsługi komputera, drukarki, skanera (MS Office, Poczta)

  • Wykształcenia średniego lub wyższego

  • Doświadczenia na stanowisku rejestratorki medycznej lub innym stanowisku związanym z obsługą klienta

  • Dyspozycyjności

  • Umiejętności samodzielnej pracy z Pacjentem, łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów

  • Sumienności, odpowiedzialności, dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętności pracy pod presją czasu, bardzo dobrej organizacji czasu i miejsca pracy

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Mile widziana znajomość program rejestracyjnego Medicus

  • Mile widziany status studenta

Co oferujemy:

  • Pracę w prestiżowej i nowoczesnej Klinice

  • Pracę w gronie najlepszych specjalistów stomatologii, laryngologii i dermatologii

  • Wysoką kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi

  • Komfortowe warunki pracy

  • Szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV ze zdjęciem. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (popularnie zwanymi RODO-GDPR) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady EU 2016/679)”.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 910372844