2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Lubelskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Świdnik
Dodane 19 maja 2024

Rejestratorka medyczna/praca na pół etatu

Wynagrodzenie

27,69 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Świdnik

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa

Poszukujemy osoby na stanowisko rejestratorka medyczna w gabinecie stomatologicznym.

Opis stanowiska:

•rejestracja medyczna pacjentów, umawianie, potwierdzanie wizyt

•telefoniczna i mailowa obsługa pacjenta •odpowiedzialność za dokumentację medyczną

•obsługa pacjenta w trakcie oczekiwania na wizytę oraz dbanie o zachowanie estetyki w recepcji oraz higieny i czystości w klinice

Oczekujemy:

•szukamy osoby o przyjaznym usposobieniu, uśmiechniętej, empatycznej i bardzo dobrze zorganizowanej w pracy

• łatwości w nawiązywaniu kontaktu z pacjentem

• estetycznego wyglądu i dbałości o higienę osobistą

• wysokiej kultury osobistej, odpowiedzialności i uprzejmości - jako elementów obowiązkowych

•znajomość obsługi urządzeń biurowych: kasa fiskalna, drukarka, terminal płatnicz

•znajomości obsługi komputera w programach: Microsoft Word, Mail – z reszty przeszkolimy

•mile widziane wykształcenie medyczne lub kierunkowe (również w trakcie)

Warunki pracy:

4-5 godzin dziennie (pół etatu)od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 10:00-15:00 i 15:00-20:00. Dodatkowym atutem będzie jeśli jesteś studentem/ studentką poniżej 26 roku życia. Zapraszamy do aplikowania! CV (ze zdjęciem aktualnym)proszę wysyłać na adres mailowy(podany poniżej) bądź proszę o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Świdnik,

Lubelskie

Lubelskie, Świdnik
ID: 917980277