2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Kujawsko-pomorskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Bydgoszcz
Dodane 11 kwietnia 2024

Rejestratorka medyczna/rejestrator medyczny

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Promedica Gp Przychodnia Rehabilitacyjna  Bajka zatrudni osobę na stanowisku Rejestratorki medycznej / Rejestratora  medycznego.

Podstawowe obowiązki:

-bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami

-rejestracja wizyt fizjoterapeutycznych i zabiegów rehabilitacyjnych telefoniczna, internetowa oraz osobista

-obsługa pacjenta w rejestracji i poczekalni

-udzielanie pacjentom podstawowych informacji dotyczących oferowanych usług

-przyjmowanie i rozliczanie płatności, kasa fiskalna, terminal płatniczy

-przygotowywanie , archiwizacja i skanowanie  dokumentacji medycznej pacjenta,

- organizacja pracy recepcji

Wymagania:

-bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość

-komunikatywność

-praktyczna znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

-wysoka kultura osobista

-pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy

-współpraca z personelem medycznym

-dokładność i sumienność

-budowanie przyjaznych relacji z pacjentami oraz pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

-współpracę na podstawie umowy zlecenie na ½ etatu.

-możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

Oczekiwany termin składania ofert:

− zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 911030576