2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Pomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Wejherowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Rejestratorka medyczna/technik elektroradiolog - Wejherowo

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika Stomatologiczna zlokalizowana w Wejherowie zatrudni rejestratorkę medyczną/technika elektroradiologa

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w zawodzie technika elektroradiologa lub w takcie szkoły na kierunku technik elektrodiolog.

Główne zadania:

· Rejestracja pacjentów - zarządzanie kalendarzem wizyt (pracujemy w programie Felg-dent) ,

· Rozmowy telefoniczne z pacjentami,

· Obsługa pacjentów wg standardów kliniki,

· Budowanie pozytywnego oraz profesjonalnego wizerunku placówki.

· Wykonywanie zdjęć stomatologicznych pacjentom

Idealnego kandydata cechować będzie:

· Doświadczenie na podobnym stanowisku

· Wysoka kultura osobista,

· Komunikatywność,

· Dokładność, rzetelność,

· Dyspozycyjność,

· Mile widziane: znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

· Pracę na pełny etat - II zmiany

· Wdrożenie w codziennie obowiązki

Zachęcamy do przesyłania CV.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dentx Stomatologia Sp. z o.o. oraz United Clinics Services Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie/zgłoszeniu w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Dentx Stomatologia Sp. z o.o. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że jej wycofanie nie będzie miało wpływu na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem.”

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 909153310