2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Śląskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Czerwionka-Leszczyny
Dodane 08 kwietnia 2024

Rejestratorka medyczna, Technik RTG,

Wynagrodzenie

29 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Czerwionka-Leszczyny

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku ze stałym rozwojem naszej kliniki poszukujemy osób na stanowisko: TECHNIK RTG/REJESTRATORKA (2 wakaty).

APLIKACJE PROSZĘ PRZESYŁAĆ DO 30 KWIETNIA 2024.

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Lokalizacja:

A-DENT STOMATOLOGIA Ornontowice: Zamkowa 11,

A-DENT STOMATOLOGIA Czerwionka-Leszczyny: Rostka 7.

Oferujemy:

·       pracę na ¾, ½, etatu w systemie dwuzmianowym (praca w godzinach 7:30-13:30 oraz 14:00-20:30)

·       zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, umowę o pracę, B2B.

·       bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy (wysokiej jakości sprzęt medyczny i nowoczesne gabinety),

·       wzajemną pomoc i wsparcie współpracowników,

·       współpracę z lekarzami w opiece nad pacjentem,

·       czytelny podział obowiązków,

·       przyjazną atmosferę.

Twój zakres obowiązków:

·       dbanie o profesjonalny wizerunek rejestracji i kliniki stomatologicznej,

·       bezpośrednia i telefoniczna obsługa rejestracji pacjentów,

·       zadania administracyjne wynikające z obejmowanego stanowiska,

·       nadzorowanie obiegu dokumentacji medycznej, archiwizacja zdjęć i wydawanie ich pacjentom,

·       przygotowywanie stanowiska pracy, przygotowanie pacjenta do badania.

·       wykonywanie zdjęć stomatologicznych: punktowe RTG, pantomogram, cefalometryczne,

Nasze wymagania:

·       umiejętność pracy w zespole,

·       zaangażowanie i dyspozycyjność,

·       wykształcenie kierunkowe – technik elektroradiolog (lub wyższe z zakresu elektroradiologii),

·      kurs ochrony radiologicznej,

·      doświadczenie w wykonywaniu RTG na potrzeby stomatologii,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

CV prosimy przesłać przez portal OLX.

Lokalizacja

Czerwionka-Leszczyny,

Śląskie

Śląskie, Czerwionka-Leszczyny
ID: 685029900