2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Pabianice
Dodane 22 kwietnia 2024

Rejestratorka Medyczna - WIZJAMED oddział Pabianice

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

wizjaMED to sieć pracowni diagnostyki obrazowej w całej Polsce specjalizujących się w badaniach tomografem komputerowym i rezonansem magnetycznym.

Nowoczesny sprzęt, wyspecjalizowana kadra, dużo empatii, pozytywnego podejścia i ciągły rozwój – wyznaczamy zupełnie nowe standardy opieki medycznej w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

Poszukujemy osoby do zatrudnienia na stanowisku:

Rejestratorka Medyczna

Forma zatrudnienia: umowa o pracę pełen etat / umowa zlecenia na weekendy

Miejsce zatrudnienia:

Pracownia Rezonansu Magnetycznego Wizja V w Pabianicach, ul. Jana Pawła II 68

(mieścimy się na terenie Pabianickiego Centrum Medycznego)

Zakres zadań:

  • Profesjonalna, zgodna z procedurą obsługa Pacjenta

  • Umawianie Pacjentów na wizyty, potwierdzanie terminów wizyt, udzielanie informacji nt. usług,

  • Wydawanie wyników badań Pacjentowi,

  • Zapewnienie kompletności dokumentacji medycznej,

  • Wsparcie personelu medycznego w zakresie obsługi systemu oraz realizacji procedur medycznych,

  • Współpraca z innymi działami w firmie,

Nasze oczekiwania:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, empatia,

  • Wysoki poziom otwartości i zrozumienia dla potrzeb pacjentów,

  • Dobra organizacja pracy i współpraca w zespole,

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)

  • Mile widziane doświadczenie doświadczenie w branży medycznej.

Zapewniamy:

  • Przyjazną atmosferę,

  • Pracę w rozwijającej się firmie, o wysokim standardzie,

  • Dofinansowanie do karty sportowej.

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem OLX.pl

Podczas procesu rekrutacji będziemy kontaktować się indywidualnie z wybranymi osobami.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko!

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 844089648