2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Wielkopolskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Poznań
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Podolany
Beata Tycner - Manager Placówki
Dodane Dzisiaj o 15:17

Rejestratorka Stomatologiczna - Prywatna Klinika - Dobre Warunki

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Podolany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wymagane doświadczenie w pracy jako rejestratorka/pracownik recepcji w branży medycznej (lub pokrewne).

Dołącz do naszego zespołu w jednej z najpiękniejszych i najnowocześniejszych placówek stomatologicznych w Poznaniu. Oferujemy nie tylko możliwość pracy w miejscu oddanym pacjentowi, ale także dbamy o komfort i bezpieczeństwo finansowe naszego personelu, zapewniając nowe perspektywy dla osób, które chcą razem z nami tworzyć wspaniałe miejsce.

O nas:

Partner Dent to placówka stomatologiczna, której nowa lokalizacja będzie jednym z najnowocześniejszych i najbardziej przyjaznych miejsc zarówno dla pacjentów, jak i dla personelu w regionie. Nasza oferta obejmuje kompleksowe procedury metamorfozy uśmiechu, stomatologię zachowawczą, ortodoncję (w tym ortodoncję Invisalign) oraz implantologię i protetykę. Co więcej, nasza placówka będzie okraszona prywatnym ogrodem letnim. Projektanci zadbali również o duże okna, które zapraszają słońce do budynku. Wierzymy, że otwarta przestrzeń i kontakt ze słońcem poprawiają nastrój nie tylko pacjentom, ale również personelowi! Może już czas na zmianę miejsca pracy na klinikę pełną słońca? :)

Stanowisko: Rejestratorka Stomatologiczna

Opis stanowiska:

- Obsługa pacjentów w recepcji i rejestracji

- Zarządzanie terminarzem wizyt pacjentów

- Obsługa programów do rejestracji pacjentów (znajomość programu Felg Dent będzie dodatkowym atutem)

- Udzielanie informacji o usługach świadczonych przez placówkę

- Obsługa korespondencji mailowej i telefonicznej

- Współpraca z zespołem stomatologicznym w celu zapewnienia płynności pracy gabinetu - Współpraca z działem marketingu i kontakt telefoniczny z potencjalnymi pacjentami, którzy przesyłają swoje zgłoszenia przez Media Społecznościowe (kompetencje z zakresu perswazji i sprzedaży ją tutaj konieczne)

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na stanowisku rejestratorki stomatologicznej lub w podobnej roli

- Znajomość programów do rejestracji pacjentów (mile widziana znajomość programu Felg Dent)

- Wysoka kultura osobista i profesjonalizm w kontakcie z pacjentami

- Umiejętność pracy pod presją czasu

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

- Empatia i pasja do pracy z ludźmi

- Dyspozycyjność i gotowość do pracy również w godzinach popołudniowych/wczesnowieczornych

Co oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie z czytelnym i osiągalnym systemem premiowym, oraz możliwość dodatkowopłatnych nadgodzin,  - Możliwość samorealizacji i rozwoju w dziedzinie stomatologii

- Praca w nowoczesnej i przyjaznej placówce

- Dostęp do najnowocześniejszego sprzętu i technologii

- Prywatny ogród letni dla pacjentów i personelu

- Partnerska, zdrowa atmosfera i wsparcie zespołu

- Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach

Jeśli pragniesz dołączyć do naszego zespołu i pomóc nam stworzyć miejsce, które staje się drugim domem zarówno dla pacjentów, jak i dla personelu medycznego, to czekamy na Twoje zgłoszenie. Razem możemy budować przyszłość pełną uśmiechu i zdrowia!

Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Podolany
ID: 918732814