2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Radom
Dodane 16 kwietnia 2024

Rekrutacja na stanowisko Barmana oraz Baristy do naszej Restauracji!!!

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przeprowadzamy rekrutacje do naszych lokali!!! Kochasz spędzać czas za barem? nie potrafisz rozstać się z Shakerem?!

A może ubóstwiasz kawę bez której nie potrafisz żyć i potrafisz ją wy serfować z pełną miłością i profesjonalizmem?!

W takim razie poszukujemy właśnie Ciebie!

Oczekujemy na osoby z doświadczeniem, uśmiechnięte, pozytywne, otwarte na ludzi, sumiennie wykonujące swoje obowiązki. Osoby z Werwą i Pasją!

Barman:

Obowiązki:

  • Przygotowywanie koktajli oraz napojów (na gorąco/ na zimno).

  • Przygotowywanie produkcji zgodnie z recepturami i wytycznymi.

  • Doradzanie klientom na podstawie ich gustów i preferencji wyboru naszych koktajli.

  • Pilnowanie i utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz magazynie.

  • przyjmowanie oraz rozkładanie dostaw na Magazynie.

Wymagania:

  • Chęć do pracy.

  • Pozytywne nastawienie.

  • Dyspozycyjność (praca także w weekendy i święta)

  • Znajomość sztuki przyrządzania tradycyjnych i nowatorskich koktajli.

  • Doskonałe umiejętności obsługi klienta.

  • Odpowiedzialność za utrzymanie odpowiedniego stanu zapasów.

  • Punktualność i sumienność.

Barista:

Obowiązki:

  • Doradzanie klientom na podstawie ich gustów i preferencji.

  • Pilnowanie porządku na stanowisku pracy.

  • Pilnowanie stanu oraz jakości kawy

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku do pracy.

Wymagania:

  • Znajomość sztuki przyrządzania tradycyjnych i nowatorskich kaw.

Oferujemy:

  • Praca w miłej atmosferze z młodymi energicznymi ludźmi.

  • Elastyczny grafik.

  • Terminowa wypłata.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!

Więcej informacji przekażemy podczas rozmowy!

Wyślij swoje CV ze zdjęciem oraz klauzulą.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 896040129