2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Golęcino
Dodane Dzisiaj o 14:24

rekrutacja na stanowisko PROMOTORA SPRZEDAŻY

Wynagrodzenie

4 300 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Golęcino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

·        Utrzymanie odpowiedniej ekspozycji produktów;

·        Monitorowanie działań konkurencji i sytuacji na rynku,

·        Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji handlowych;

·        Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;

·        Aktywna sprzedaż produktów.

! obszar wykonywanej pracy obejmuje markety budowlane !

Nasze wymagania

·        Doświadczenie w pracy jako promotor marki lub sprzedawca;

·        Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami oraz przekonywania ich do wyboru danego produktu;

·        Znajomość technik sprzedaży i marketingu;

·        Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole;

·        Dobra organizacja pracy.

To oferujemy

·        Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

·        Wynagrodzenie obejmujące podstawę oraz prowizję zależną od wyników sprzedaży;

·        Możliwości rozwoju w postaci szkoleń, udziału w targach;

·        Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (karta Multisport).

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Golęcino
ID: 917386809