2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Warszawa
  7. Rekrutacja - Ursus
Dodane 25 kwietnia 2024

REKRUTER HR in-house

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Biuro Usług Księgowych Optima Sp. z o.o.

Outsourcing / Leasing Pracowniczy

Od 6 lat działająca na polskim rynku pracy

Miejsce pracy: Warszawa (Ursus)

Twój zakres obowiązków

·        Pozyskiwanie kandydatów na różne stanowiska pracowników w centrali

·        Dotarcie do najlepszych kandydatów z wykorzystaniem m.in. portali branżowych i mediów społecznościowych

·        Rekomendowanie najlepszych kanałów pozyskiwania kandydatów

·        Selekcja przychodzących dokumentów aplikacyjnych

·        Cykliczne raportowanie przebiegu procesów rekrutacyjnych

·        Redagowanie, publikacja oraz monitorowanie ogłoszeń rekrutacyjnych

·        Aktywną promocję firmy na rynku pracy

Nasze wymagania

·        Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku

·        Znajomość narzędzi sourcingowych

·        Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

To oferujemy

·        Samochód służbowy

·        Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, także do użytku prywatnego (laptop, telefon)

·        Pracę w międzynarodowym środowisku

·        Umowa zlecenie na okres próbny lub B2B

·        Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem

·        Udział w budowaniu i rozwoju nowoczesnej firmy w branży outsourcingu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Księgowych Optima Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Mszczonowskiej 33/35 w Skierniewicach. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia ewentualnych przyszłych rekrutacji przez Biuro Usług Księgowych Optima Sp. z o.o.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 904613318