2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Łódzkie
  6. Rekrutacja - Łódź
  7. Rekrutacja - Śródmieście
Dodane 11 kwietnia 2024

Rekruter pracowników obcokrajowych z j. ukraińskim

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Pracy Pulsar Work & Service w Łodzi specjalizująca się nowoczesnym świadczeniem usług pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego, poradnictwa zawodowego, outsourcingu produkcyjnego, rekrutacjach stałych i tymczasowych dopasowanych do profilu i branży Klienta poszukuje do swojego Zespołu:

Miejsce pracy: Łódź (Centrum)

Zakres obowiązków:

• rekrutacja pracowników,

• analiza i selekcja kandydatów,

• utrzymywanie kontaktu mailowego i telefonicznego z kandydatami na wszystkich etapach rekrutacji,

• poszukiwanie nowoczesnych kanałów pozyskania kandydatów,

• budowanie bazy kandydatów,

• dodawanie ogłoszeń w mediach społecznościowych,

• dobra organizacja pracy.

Wymagania:

• dyspozycyjność do pracy stacjonarnej w godzinach 9-17,

• chęć rozwoju w branży HR,

• znajomość pakiety MS Office,

• znajomość języka polskiego i ukraińskiego w mowie i piśmie.

•  komunikatywność,

Oferujemy:

• praca w młodym dynamicznym zespole,

• bogaty system premiowy,

• możliwość rozwoju,

• zapewniamy narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy),

• dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizowania własnych pomysłów.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać CV jako załącznik.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami po przesłaniu CV

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 911024791