2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 23 maja 2024

Młodszy specjalista w dziale rekrutacji (mobilny) - Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów (również osób z orzeczeniem o niepełnosprawności) na terenie Warszawy i okolic,
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych w terenie oraz stacjonarnie w biurze,
  • Samodzielne prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,
  • Kreatywne podejście do odkrywania nowych źródeł pozyskiwania pracowników,
  • Współpraca z lokalnymi urzędami, biurami karier, akcje ulotkowe itp.,
  • Umiejętność natychmiastowego reagowania na problemy wynikające z braku pracowników
  • Wsparcie kadry menedżerskiej w obszarze rekrutacji,
  • Bieżące raportowanie realizowanych działań do Kierownika Działu Rekrutacji.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność otwartej komunikacji oraz pozytywne nastawienie,
  • Zaangażowanie, inicjatywa, stała chęć rozwoju oraz duża samodzielność w działaniu,
  • Czynne prawo jazdy kat. B i własny samochód (wykorzystywany do celów rekrutacji terenowych - rozliczane km.)

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu po pierwszym miesiącu pracy na umowę o pracę,
  • Praca od 8-16,
  • Samodzielność, po gruntowny wdrożeniu
  • Premię od uzyskanych wyników,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 915788723