2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Rekruter / Wsparcie procesu rekrutacyjnego - zlecenie

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby do Wsparcia procesów rekrutacji / Rekruter

Praca w niepełnym wymiarze godzin (3-4 godz. dziennie).

Obowiązki na stanowisku:

  • tworzenie i publikowanie ogłoszeń w oparciu o prezentowane oferty,

  • selekcję nadesłanych aplikacji,

  • kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami,

  • wprowadzanie danych do systemu.

Czego oczekujemy?

  • biegła znajomość języka polskiego,

  • umiejętność obsługi komputera (office, outlook, teams itp.),

  • zaangażowanie i chęci - reszty Cię nauczymy !

Zaoferujemy Ci:

  • zatrudnimy Cię w oparciu o umowę zlecenie,

  • na start zapłacimy Ci 27,70zł/godz. (dla studentów brutto=netto=na rękę),

  • elastyczne godziny, dostosowane do Ciebie,

  • jeżeli Ci się spodoba - porozmawiamy o karierze u nas,

  • u nas poznasz wielu dobrych pracodawców ze Poznania i okolic,

  • udzielimy Ci rekomendacji i referencji - jeżeli zechcesz kontynuować karierę w branży HR poza naszą firmą.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 914434962