2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Małopolskie
  6. Rekrutacja - Kraków
  7. Rekrutacja - Stare Miasto
Dodane 24 kwietnia 2024

Rekruter z doświadczeniem/ Рекрутер з досвідом

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Specjalista ds. rekrutacji z jęz. Ukraińskim

 Zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych, głównie branży produkcyjne, hotelowe

  • Poszukiwanie pracowników z Ukrainy i innych krajów do pracy w Polsce.

  • Określenie źródeł pozyskania kandydatów i tworzenie ofert pracy.

  • Analiza i selekcja kandydatów.

  • Prowadzenie spotkań z potencjalnymi Kandydatami

  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych.

  • Tworzenie raportów, zestawień i monitorowanie rynku pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie w rekrutacji pracowników z Ukrainy i innych krajów do pracy w Polsce

  • Dobra znajomość języka ukraińskiego, rosyjskiego.

  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu.

  • Wysokie zaangażowanie, chęć do pracy, nastawienie na realizacje wyników i efektywność.

  • Znajomość obsługi MS Office, Canva

  • Doświadczenie w prowadzeniu social media ( Instagram, Facebook itd.).

Oferujemy

  • Oferujemy możliwość ustalenia indywidualnych warunków współpracy na podstawie umowy zlecenia, umowa o pracę lub umowa b2b.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i przyjazny system motywacyjny.

  • Praca w młodym i aktywnym zespole w przyjaznej atmosferze.

  • Praca w komfortowym, nowoczesnym biurze w sercu Krakowa.

  • Możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji.

  • Przygotowanie do pracy w naszej firmie (wskazówki, plan działania).

  • Narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop).

    Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zachęcamy do wysłania CV,

    następnie zaprosimy cię na spotkanie w naszym biurze, aby omówić współpracę.

Czekamy na Ciebie i zapraszamy.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 914164869