2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Warszawa
  7. Rekrutacja - Ochota
HR ARTTIME
Dodane 30 kwietnia 2024

Rekruter z j. ukraińskim - bez doświadczenia

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Chcesz spróbować swoich sił jako rekruter lub masz za sobą pierwsze doświadczenia i chcesz zmienić pracę? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Ze względu na dynamiczny rozwój szukamy wielu osób na stanowisko:

Rekruter z językiem ukraińskim - bez doświadczenia

(Warszawa Ochota)

Co zyskujesz:

  • Szkolenie od podstaw - wprowadzimy Ciebie w świat rekrutacji

  • Motywacyjny system wynagrodzeń - podstawa oraz premia

  • Elastyczny grafik - praca w trybie zmianowym

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę po okresie próbnym

  • Narzędzia do pracy - laptop, telefon, budżet na reklamę, pomoc grafika

  • Benefity - karta Multisport, dofinansowanie do nauki j. angielskiego

  • Integrację z zespołem - praca stacjonarna w naszym warszawskim biurze

  • Rozwój - szkolenia kierunkowe, możliwość awansu wewnętrznego

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów

  • Tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych w mediach społecznościowych oraz na portalach pracy

  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami

  • Wstępna weryfikacja dokumentów kandydatów

  • Poszukiwanie nowych źródeł rekrutacji

  • Przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących powierzonych zadań

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z ludźmi (mile widziane w sprzedaży lub w obsłudze klienta)

  • Bardzo dobra znajomość j. ukraińskiego i j. rosyjskiego

  • Komunikatywna znajomość j. polskiego

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • Pozytywne, proaktywne nastawienie

  • Chęć rozwoju, otwartość na wyzwania

  • Motywacja do osiągania wyznaczonych celów

Dołączysz do naszego zespołu? Nie czekaj! Aplikuj już teraz!

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ArtTime Outsourcing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 847640377