2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Warszawa
  7. Rekrutacja - Praga-Północ
Magazynier PL
Dodane 26 kwietnia 2024

Rekruter z językiem ukraińskim

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do naszego zespołu HR poszukujemy osób na stanowisko Rekrutera z językiem ukraińskim. Zgłoś się do nas jeśli masz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych od a do z i dobrze czujesz się w pracy w dynamicznym środowisku.

oczekujemy od Ciebie:

·        doświadczenia na podobnym stanowisku

·        umiejętność prowadzenia efektywnych rozmów kwalifikacyjnych

·        znajomość wszystkich etapów procesu rekrutacji

·        doświadczenie w budowaniu relacji z potencjalnymi kandydatami

·        samodzielności w tworzeniu nowych źródeł pozyskiwania kandydatów (media społecznościowe, sieć kontaktów, polecenia itp.)

·        kompetencje interpersonalne na wysokim poziomie

·        zorientowanie na cel

·        znajomość MS Office w stopniu bardzo dobrym

·        mile widziane doświadczenie w agencji pracy tymczasowej

·        biegła znajomość języka ukraińskiego

·        znajomość języka angielskiego- mile widziane

·        znajomości języka polskiego

·        bardzo dobrej znajomości komputera

·        bardzo dobrej organizacji pracy

Zadania:

·        prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodnie z zapotrzebowaniem biznesu

·        tworzenie opisów stanowisk i ogłoszeń rekrutacyjnych

·        prowadzenie kampanii ogłoszeniowych oraz poszukiwania bezpośrednie kandydatów

·        selekcja aplikacji

·        prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych dopasowanych do stanowiska

·        śledzenie trendów rekrutacyjnych i ciągła praca nad optymalizacją rekrutacji

·        ocena kompetencji kandydatów

·        nawiązywanie kontaktów z uczelniami

·        dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy

·        raportowanie swojej pracy

oferujemy:

·        dużą swobodę w podejmowaniu decyzji

·        udział w tworzeniu Działu HR - możliwość rozwoju

·        pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

·        odpowiednie narzędzie pracy

  • umowa zlecenie na okres próbny, po okresie próbnym umowa o pracę

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta wyślij nam swoje CV a my skontaktujemy się z Tobą.

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 911294024