2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Legnica
Dodane 24 kwietnia 2024

Rekruterka i Menedżerka studio modelingowego

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Dołącz do nas jako współzałożycielka i rekruterka w naszym studio modelingu!

Zakładamy studio, które specjalizuje się w tworzeniu bezpiecznego i profesjonalnego środowiska dla modelek pracujących na kamerkach. Nasze studio zapewnia platformę, na której modelki mogą prowadzić interakcje online, oferując różnorodne formy rozrywki dla dorosłych w etyczny sposób. Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo, komfort oraz prywatność naszych modelek

Czego szukamy wśród kandydatek:

  • Wyjątkowe umiejętności interpersonalne i doskonała komunikacja:

    Niezbędne do przyciągania i zatrzymywania modelek. Pomagają w budowaniu relacji z potencjalnymi modelkami podczas rekrutacji, jasno komunikując oczekiwania i wartości firmy

  • Kreatywności i sprytu: Szukamy osoby, która potrafi myśleć nieszablonowo i znajdować innowacyjne rozwiązania, które pomogą w rozwoju i promocji naszego studia.

  • Komfort w środowisku, gdzie nagość to norma:

    Kandydat musi czuć się swobodnie, rozmawiając o wszystkim, co dotyczy pracy, w tym o sprawach, które dla niektórych mogą być krępujące. To ważne, żeby móc otwarcie sprawdzić, czy kandydatki pasują do tego, co studio oferuje, i czy są na taką pracę gotowe.

Dodatkowy plus, jeśli:

  • Posiadasz biegłą znajomość obsługi komputera.

  • Masz doświadczenie w branżach 18+.

  • Znasz Angielski, Ukraiński lub Rosyjski

Twoje zadania:

  • Poszukiwanie i rekrutacja potencjalnych modelek.

  • Ocenianie kandydatek z zachowaniem najwyższych standardów kultury osobistej i komfortu.

  • Utrzymywanie dobrych relacji między modelkami i zarządzanie zespołem w sposób wspierający i profesjonalny.

  • Rozwój studia: Jako współzałożycielka będziesz mieć kluczowy wpływ na kierunki rozwoju i ekspansji studia. Będziesz pracować nad strategią, innowacjami oraz wprowadzaniem usprawnień, które pomogą w rozwoju biznesu.

  • Podejmowanie decyzji strategicznych: Będziesz uczestniczyć w planowaniu strategicznym i podejmowaniu kluczowych decyzji, które kształtują przyszłość studia

Co oferujemy:

  • Możliwość współtworzenia innowacyjnego studia od podstaw.

  • Pracę na pełen etat z elastycznymi warunkami współpracy.

  • Otwarte i wszechstronne środowisko pracy, które sprzyja kreatywności i rozwojowi.

  • Perspektywy rozwoju zawodowego poprzez aktywne uczestnictwo w tworzeniu i rozbudowie studia.

  • Szansa na kreowanie czegoś nowego i wyjątkowego!

Jesteśmy przekonani, że dobre podejście i otwartość są kluczowe dla sukcesu naszego studia. Dlatego szukamy osób, które podzielają nasze wartości i są gotowe dołączyć do naszego zespołu.

Zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania CV lub kontaktu telefonicznego

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 914337553