2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Słonawy
Dodane 26 kwietnia 2024

Rekrutujemy na stanowisko OKLEJACZ

Wynagrodzenie

8 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słonawy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

TAPPOL Sp. z o.o. w Słonawach to stabilna firma produkująca nowoczesne meble tapicerowane, w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracowników na stanowisko: oklejacz

Podejmij decyzję, dołącz do nas!!!

UWAGA!!!

Możliwość przyuczenia do zawodu od podstaw.

Umów się na rozmowę, udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Oferujemy:

• stabilną pracę na umowę o pracę,

• dodatkowy, motywacyjny system premiowania,

• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie do 8800 PLN brutto,

• pakiet socjalny,

• pełny zakres wsparcia niezbędnego do wykonywania pracy na danym stanowisku,

• 8-godzinny czas pracy, praca w systemie dwuzmianowym,

• praca od zaraz.

Zadania:

• wyklejanie stelaży,

• staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

• dbałość o ład i porządek.

Oczekujemy:

• dyspozycyjności

• odpowiedzialności

• zdolności manualnych

• zaangażowania przy wykonywanych czynnościach

• komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

• mile widziane doświadczenie przy wyklejaniu stelaży

• szybkiego reagowania na wynikające problemy w trakcie pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mailowy lub o kontakt pod numerem telefonu 61-22-73-060 lub 61-22-73-061 . Kontakt osobisty możliwy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00 w siedzibie spółki Słonawy 33A, 64-600 Oborniki.

Zastrzegamy sobie prawo spotkania się tylko z wybranymi kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tappol Sp. z o.o., Słonawy 33A, 64-600 Oborniki na stanowisko: oklejacz w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany o możliwości wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w każdym momencie.

Lokalizacja

Słonawy,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Słonawy
ID: 653286316