2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
Ewa
Dodane 18 maja 2024

Remote Customer Service Specialist with German

Wynagrodzenie

6 800 - 7 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

Naszym klientem jest wchodząca do Polski międzynarodowa korporacja, tworząca dział obsługi klienta w języku niemieckim,

Szukamy aż 20 osób które rozpoczną pracę na stanowisku

Praca zdalna 100%

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wsparcie istniejącego klienta korzystającego z usług firmy, wykorzystując język niemiecki oraz angielski

  • weryfikacja danych klienta

  • zdalne wspieranie nowych klientów przy zakładaniu kont

  • bieżąca obsługa zapytań od klientów (mail / telefon / czat )

  • współpraca z innymi działami i kierowanie odpowiednich zapytań dalej

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

pracę rozpoczyna szkolenie wprowadzające

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (B2/C1) oraz angielskiego (B2)

  • bardzo mile widziane doświadczenie min rok w obsłudze klienta niemieckojęzycznego

  • dobra znajomość MS Office

  • dobre umiejętności komunikacyjne, podzielność uwagi (w przypadku odpowiedzi na pytania na czacie / odpowiedzi mailowych)

  • gotowość do pracy zdalnej (8h) pomiędzy 9:00 a 20:00 poniedziałek piątek, plus jedna sobota w miesiącu

OFERUJEMY

  • pracę w pełni zdalną, z dowolnego miejsca w Polsce

  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia między 6800 PLN a 7300 PLN brutto wraz z dodatkiem za pracę zdalną

  • pakiet medyczny Medicover, ubezpieczenie Generali, pakiet Multisport

  • możliwość szybkiego awansu (struktura firmy dopiero się tworzy)

  • przerwa wliczona w czasu pracy (realnie pracuje się 7.5h)

  • dużą samodzielność

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (laptop etc)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 915440088