2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Piotrków Trybunalski
Dodane 26 kwietnia 2024

Renomowana Spółka zatrudni młodszych lub samodzielnych księgowych

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaZapraszamy seniorów

Spółka Sol Financial Services Polska Sp. z o. o. reprezentująca w Polsce sieć niezależnych firm księgowych INAA (www.inaa.org) oraz specjalizująca się w outsourcingu usług księgowych poszukuje młodszych lub samodzielnych księgowych do pracy w swoim biurze w Piotrkowie Trybunalskim

stanowisko     ACCOUNTANT

miejsce pracy PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

proponowane warunki

umowa o pracę na pełen etat

wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji

opieka medyczna

możliwość pracy w trybie hybrydowym (zdalnie - biuro) oraz dostosowania godzin pracy do indywidualnych potrzeb

zakres obowiązków

prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego pod nadzorem przełożonych

sporządzanie wymaganych prawem sprawozdań oraz rozliczeń podatkowych

współpraca z klientami, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, urzędami oraz bankami

oczekiwania

nienaganna kultura osobista, odpowiedzialność i dokładność

zdolność do samodzielnego określania priorytetów oraz koncentracji na celach

umiejętność współpracy w zespole, dzielenia się wiedzą

znajomość języka angielskiego mile widziana

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z uzasadnieniem powodu ubiegania się o pracę w naszej firmie wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z obowiązującym prawem". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 659928714