2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Opolskie
  6. Kucharz - Grodziec
Dodane 22 kwietnia 2024

Renomowany Resort zatrudni kucharza

Lokalizacja

Grodziec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

• Samodzielne przygotowywanie dań a'la carte i innych potraw w ramach kuchni zimnej i kuchni gorącej

• Zaangażowanie w wykonywaną pracę

• Znajomość procedur i standardów higieny i bezpieczeństwa

• Ścisła współpraca z zespołem

• Utrzymywanie czystego, bezpiecznego stanowiska pracy. Nasze wymagania

• Doświadczenie w pracy minimum rok

• Gotowość do pracy w warunkach dużej presji czasu

• Umiejętność samodzielnej pracy

• Znajomość procedur pracy w gastronomii w tym przepisów BHP, HACCP

To oferujemy

• Zapewnimy przejrzyste zasady wynagradzania w oparciu o posiadane kompetencje i doświadczenie,

• Elastyczny grafik, możliwe nadgodziny,

• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

• Otrzymasz liczne możliwości rozwoju zawodowego

, • Będziesz pracował w otwartym na ludzi zespole

Lokalizacja

Grodziec,

Opolskie

Opolskie, Grodziec
ID: 905189280