2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Warmińsko-mazurskie
  6. Pozostałe - Olsztyn
Dodane 13 maja 2024

Praca - Restauracja Czerwone Gary w Olsztynie Hostessę

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Restauracja Czerwone Gary w Galerii Warmińskiej w Olsztynie zatrudni ambitne i pracowite osoby do stałej pracy na stanowisko Hostessa. Poszukujemy osób z pasją, zaangażowanych w swoją pracę, kreatywnych, które chcą wraz z nami tworzyć to miejsce, rosnąć wraz z nim a nie tylko w nim pracować.

Wymagania:

- chęć do pracy i zaangażowanie;

- dyspozycyjność (praca w godzinach 11-18 w roli hostessy, od poniedziałku do soboty a także w niedziele handlowe)

- wysokie umiejętności interpersonalne.

Obowiązki:

- roznoszenia ulotek oraz reklamowania naszej restauracji na terenie Galerii Warmińskiej.

Oferujemy:

- umowę o pracę (lub jeśli wolisz inną formę zatrudnienia);

- stabilne warunki zatrudnienia;

- elastyczny grafik i możliwość dostosowania dni pracy do potrzeb;

- posiłek w pracy;

- pracę w przyjaznym otoczeniu;

- możliwość rozwoju lub zdobycia wiedzy według wybranej ścieżki kariery.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 828105144