2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Kujawsko-pomorskie
  6. Kucharz - Marcinkowo Górne
Dodane 26 kwietnia 2024

Restauracja Dwór Marcinkowo Górne Kucharz/Kucharka

Wynagrodzenie

28,10 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Marcinkowo Górne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Dwór Marcinkowo Górne poszukuje Kucharza /Kucharke

Jesteśmy miejscem w którym dbamy o ludzi.

Szukamy fajnych, pozytywnych, pracowitych i uśmiechniętych osób.

Jeżeli pracowałaś /eś wcześniej jako kucharz /kucharka i masz doświadczenie to szukamy właśnie Ciebie! Natomiast osoby bez doświadczenia również są mile widziane :) - wszystkiego Was nauczymy !

POSZUKUJEMY OSOBY:

Zlecenie/na pół/pełen etat/

osobe pogodną

chcącą się uczyć i również chcącą się dzielić wiedzą

pracowitej, punktualnej

otwartej na nowości

Stawka jest zależna od doświadczenia.

Prześlij nam swoje CV a na pewno się odezwiemy :)

Opis stanowiska:

Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy

Dbałość o najwyższą jakość obsługi Gości

Przygotowywanie potraw

Oferujemy:

Pracę w pełnym wymiarze godzin lub liczbie godzin ktorą chcesz i możesz przepracować (zlecenia)

Atrakcyjne wynagrodzenie;

Możliwość wdrażania własnych pomysłów;

Stabilne zatrudnienie, miły zespół.

Wymagamy:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Sumienności, odpowiedzialności, samodzielności, zaangażowania w pracy;

Aktualnej książeczki sanepidowskiej;

Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane prawo jazdy

Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem w wiadomości prywatnej

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO:

''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informując, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Marcinkowo Górne,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Marcinkowo Górne
ID: 914715501