2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Kucharz - Olsztyn
Dodane 09 kwietnia 2024

Restauracja GRECO zatrudni pracownika kuchni

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Opis

OPIS

Zatrudnimy pracowników KUCHNI w Restauracji GRECO -ul. Staromiejska 16 w Olsztynie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Grafik dostosowany do Twojej dyspozycyjności, określanej co tydzień (możliwość połączenia pracy ze studiami).

  • Praca w systemie zmianowym.

  • Smaczny posiłek oraz zniżki pracownicze.

  • System premiowy – w zależności od utargu.

  • Umowa zlecenia (przez pierwsze 3 miesiące), możliwość przejścia na umowę o pracę.

Oczekujemy:

  • Ważnej książeczki do celów Sanitarno-Epidemiologicznych (lub chęć jej wyrobienia).

  • Dyspozycyjności.

  • Odpowiedzialności.

  • Umiejętności pracy w zespole.

  • Umiejętności szybkiego uczenia się.

  • Zaangażowania w powierzone obowiązki.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wysokiej jakości posiłków

  • Przestrzeganie obowiązujących standardów.

  • Dbałość o czystość i higienę miejsca pracy

Nie wymagamy doświadczenia w gastronomii, wszystkiego Cię nauczymy.

Oferta skierowana do osób pełnoletnich.

Przesyłając CV, proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 864847691