2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Serock
Dodane 10 kwietnia 2024

Restauracja hotelowa zatrudni kucharza

Lokalizacja

Serock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Restauracja hotelowa o ugruntowanej pozycji rynkowej, prowadząca działalność w okolicach Pułtuska zatrudni

KUCHARZA

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie prac kulinarnych w czasie zmiany,

- Zapewnienie, że wszystkie dania są gotowane zgodnie z wytycznymi i przepisami,

- Współdziałanie z personelem kuchennym,

- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, dbanie o czystość kuchni,

- Pomaganie szefowi kuchni w opracowywaniu menu i specjalnych dań,

- Wykonywanie innych obowiązków związanych z funkcjonowaniem kuchni, gdy wymaga tego sytuacja w pracy.

Nasze wymagania:

- Doświadczenia w pracy w restauracjach lub hotelach.

- Umiejętności przygotowywania różnych potraw zgodnie z przepisami.

- Znajomości i umiejętności obsługi sprzętu kuchennego.

- Znajomości standardów BHP i zasad higieny pracy w kuchni.

- Gotowość do pracy w elastycznych godzinach.

- Pozytywnego podejścia

OFERUJEMY STABILNE WARUNKI ZATRUDNIENIA I MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA.

Lokalizacja

Serock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Serock
ID: 885851297