2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Śląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Katowice
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Śródmieście
Dodane 04 kwietnia 2024

Restauracja Japońska szuka pomocy kuchennej

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja japońska klasy premium poszukuje kucharzy/pomocy kuchennej do dynamicznie rozwijającego się zespołu.

Nasze wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do pracy,

  • kreatywność i pomysłowość w tworzeniu nowych pozycji menu,

  • znajomość i przestrzeganie systemu HACCP,

  • punktualność,

  • pasja i zamiłowanie do gotowania,

  • doświadczenie mile widziane,

  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej,

  • gotowość do pracy zmianowej również w święta i weekendy.

Twoje obowiązki:

  • przygotowywanie potraw i dań kuchni japońskiej zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • nadzór nad jakością przygotowywanych potraw,

  • tworzenie/współtworzenie nowych receptur potraw,

  • utrzymanie porządku i dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny, zgodnie z zasadami BHP oraz HACCP,

  • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności,

  • zamawianie produktów spożywczych.

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie ( umowa zlecenie, B2B),

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania,

  • Wsparcie operacyjne przełożonych,

  • Możliwość stałego rozwoju i nabywania nowych umiejętności.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 909479588