2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Pabianice
Dodane 26 kwietnia 2024

Restauracja KIMSU powiększa swoją ekipę !

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Masz ogólne pojęcie o gastronomii ale nie masz doświadczenia ? Pomóż rozwijać nasz koncept i rozwijaj się w naszej mikrosieci restauracji !

W związku z rozwojem naszych restauracji szukamy sushimasterów i kucharzy z doświadczeniem lub bez.

Kucharz do restauracji w naszych lokalizacjach :

Miejsce pracy: Pabianice

Gwarantujemy:

·     Indywidualne szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska,

·     Intensywny rozwój zawodowy i realna możliwość awansu,

·     Umowę o pracę po okresie próbnym.

Twoje zadania:

·     Przygotowywanie dań w zgodzie z obowiązującymi recepturami,

·     Dbanie o estetykę potraw,

·     Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.

Nasze oczekiwania:

·     Dobra organizacja pracy,

·     Nastawienie na naukę i ciągły rozwój zawodowy i osobisty,

·     Schludność i kultura osobista,

·     Dyspozycyjność.

Jeżeli chciałbyś zostać sushimasterem lub kucharzem, a nie masz doświadczenia nie zwlekaj! Nasz wykwalifikowany personel wszystkiego Cię nauczy !

Masz doświadczenie? Weź udział w projekcie i pomóż rozwijać i udoskonalać nasza sieć która nie poprzestanie na aktualnych lokalizacjach !

Stawka dostosowana indywidualnie do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 866742164