2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Gdynia
  7. Kucharz - Śródmieście
Dodane 01 maja 2024

RESTAURACJA KUCHNIA DOMOWA w Gdyni zatrudni na stanowisku kucharz

Wynagrodzenie

30 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem na stanowisku kucharz.

Oferujemy:

  • prace w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę

  • atrakcyjną stawkę godzinowa uzależnioną od umiejętności (minimum 30zl/h brutto)

  • premie dla osób dobrze zorganizowanych i zaangażowanych

  • dzienne posiłki pracownicze

  • prace w stabilnej Firmie

Obowiązki:

  • pieczenie, gotowanie na parze i gotowanie tradycyjne mięs, warzyw, ryb, drobiu i innych produktów spożywczych

  • przygotowanie składników do gotowania, w tym porcjowanie, siekanie i przechowywanie żywności

  • monitorowanie jakości żywności

  • utrzymywanie czystego i bezpiecznego miejsca pracy.

  • sprzatanie stanowiska pracy, sprzętu i naczyń w trakcie i po zakończonej pracy

  • przydzielanie zadań personelowi kuchennemu.

Wymagania:

  • minimum 1-roczne doświadczenie na w/w stanowisku

  • znajomość technik kulinarnych

  • znajomość podstawowych przepisów sanitarnych oraz HACCP

  • posiadanie aktualnej książeczki sanitarno - epidemiologicznej

  • umiejętności obsługi i zarządzania powierzonym sprzętem, produktami oraz czasem i umiejetność zarządzania procesami przygotowywania potraw

  • umiejętność wypowiadania się w jasny sposób i zarządzania podległym zespołem

  • utrzymanie porządku i higieny

  • smak i zamiłowanie do gotowania

  • punktualność, sumienność i zaangażowanie

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu to wyślij nam swoje CV lub napisz kilka słów o sobie albo poprostu zadzwoń pod numer 51*******17, z przyjemnością umówimy się na rozmowę i dzień próbny w naszej Restauracji.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 898283023