2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Lubelskie
  6. Kucharz - Lublin
Dodane 24 kwietnia 2024

Restauracja Kuluary Smaku zatrudni kucharza

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Kuluary Smaku ( Radziszewskiego 7) pilnie poszukuje Kucharza z doświadczeniem, który dołączy do naszego zespołu. Jesteśmy dumni z wysokiej jakości naszych potraw i chcemy zapewnić naszym gościom niezapomniane doświadczenia kulinarne. Jeśli posiadasz pasję do gotowania, angażujesz się w swoją pracę i cenisz dobrą jakość to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dań, znajdujących się w karcie

  • Dbanie o porządek na zapleczu gastronomicznym

  • Przyjmowanie dostaw

    Wymagania:

  • Komunikatywność

  • Doświadczenie w pracy na kuchni

  • Sumienność, dokładność i punktualność

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zapewnienie przestrzegania wymogów sanitarno-epidemiologicznych

  • Posiada aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

    Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Przejrzyste zasady wynagradzania, oparte o kompetencje i doświadczenie

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

  • Rodzinną atmosferę

    Prosimy o kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 913885985