2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Warmińsko-mazurskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Olsztyn
Dodane 14 maja 2024

Restauracja Olimp w galerii Aura zatrudni Zmywającą/ego

Wynagrodzenie

5 200 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Restauracja Olimp w galerii Aura w Olsztynie zatrudni osobę na stanowisko Zmywająca/y.

Oferujemy:

- umowę o pracę (lub jeśli wolisz inną formę zatrudnienia);

- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od ilości przepracowanych godzin i posiadanych kwalifikacji;

- elastyczny grafik i możliwość dostosowania dni pracy do potrzeb;

- wypłaty wypłacane punktualnie, gotówką;

- posiłek w pracy;

- pracę w przyjaznym otoczeniu.

Oczekujemy:

- chęć do pracy i zaangażowanie;

- umiejętność pracy w zespole;

- punktualność i sumienność;

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Twoje Obowiązki:

- zmywanie naczyń kuchennych;

- obsługa nowoczesnej zmywarki;

- utrzymanie czystości na zapleczu restauracji;

- dbanie o stanowisko pracy oraz sprzęt kuchenny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez OLX.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 836108965