2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Leszno
Dodane 18 kwietnia 2024

Restauracja Olimp zatrudni Kelnerki do swojego zespołu

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Olimp w Lesznie poszukuje młodej , energicznej , pełnoletniej osoby chętnej do pracy na stanowisku

kelnerka/barmanka

 OFERUJEMY

  • zatrudnienie w zgranym, młodym zespole

  • umowę na cały etat lub zlecenie - to Ty wybierasz

  • dobre wynagrodzenie wypłacane na czas!:)

  • pracę w systemie zmianowym ( dwa dni wolne-2 dni pracy)

  • szkolenia wewnętrzne

  • odzież firmową

  • premie dzienną zależną od Twojego zaangażowania

OBOWIĄZKI

  • obsługa gości indywidualnych i zbiorowych ( imprezy rodzinne, firmowe, ..) zgodnie ze standardami

  • przyjmowanie zamówień od Gości

  • wydawanie zamówień

  • realizacja zamówień zgodnie z umówionymi recepturami

  • obsługa systemu gastronomicznego POS

  • dbanie o wizerunek firmy - wykonywanie prac zapewniających utrzymanie czystości i porządku w lokalu zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami sanitarnymi

OCZEKUJEMY

  • bardzo dobrej organizacji swojej pracy oraz umiejętności pracy w zespole

  • zaangażowania i chęci uczenia się

  • dyspozycyjności także w weekendy

  • pozytywnej energii

  • doświadczenia w branży gastronomicznej (mile widziane)

Zastrzegamy sobie prawo do zapoznania się z nadesłanymi aplikacjami i skontaktowanie się z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych

Cv prosimy wysyłać przez portal ,na adres mailowy bądź dostarczyć osobiście do naszej Restauracji

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 912710526