2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Lubelskie
  6. Kucharz - Lublin
Dodane 15 kwietnia 2024

Restauracja Otwarta Grill zatrudni Kucharza

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

W związku z nowymi planami i rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu Kucharza

 Twoje Obowiązki:

-przygotowywanie posiłków na wysokim poziomie oraz dbanie o prawidłową prezentację potraw

-utrzymywanie czystego i zorganizowanego miejsca pracy w kuchni

-pomoc w planowaniu i opracowywaniu menu

-zarządzanie zapasami i zamawianie żywności

-zapewnienie, że cała żywność jest przechowywana i przygotowywana zgodnie z przepisami bezpieczeństwa żywności i najlepszymi praktykami

-współpraca z innymi szefami kuchni i personelem kuchennym w celu zapewnienia sprawnego przebiegu obsługi.

Nasze Wymagania:

-znajomość najnowszych trendów panujących w gastronomii

-odpowiedzialność i dbałość o szczegóły w pracy

-kreatywność przy tworzeniu nowych potraw i menu

-doświadczenie w pracy pod presją czasu

-bardzo dobre zarządzanie czasem

-pasja do tworzenia pysznych dań

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- możliwość rozwoju zawodowego (staże, szkolenia)

- pracę z doświadczonym, energicznym zespołem

 Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz 926, ze zm.)"

Odpowiemy na wybrane ogłoszenia.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 760030924