2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Kraków
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Krowodrza
Dodane 06 maja 2024

Restauracja Red Peppers zatrudni Pomoc Kuchenną

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy pracownika na stanowisko POMOC KUCHENNA

Miejsce pracy: Kraków, ul. Feliksa Konecznego 4

Obowiązki:

* pomoc na kuchni, utrzymanie porządku, zmywanie, wydawanie przystawek

* obieranie warzyw, krojenie, siekanie,

  • produkcja.

Wymagania:

* chęć do pracy

* mile widziane podobne doświadczenie na stanowisku Pomocy Kuchennej,

* pełny etat lub praca dorywcza,

* praca od wtorku do niedzieli - 11:00-21:00 (wybrane dni),

* wynagrodzenie wypłacane codziennie po zakończonym dniu pracy.

CV prosimy przesyłać przez formularz lub kontakt tel. 51*******56.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 781195084