2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Łódzkie
  6. Kelner, barman, barista - Łódź
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 09:49

Restauracja Soplicowo zatrudni osoby na stanowisko kelner/ka

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Staropolska Soplicowo zatrudni osoby na stanowisko kelner/ka.

Poszukujemy osoby do pracy na pełny etat oraz osób chcących pracować w mniejszym wymiarze godzin. Chętnie nawiążemy współpracę z uczniami/studentami, którzy będą chcieli pracować głównie w weekendy

Obowiązki:

·        obsługa Gości restauracji

·        przygotowanie sal bankietowych pod imprezy

·        obsługa uroczystości na salach bankietowych

(znajdujących się w tym samym budynku)

Oczekiwania:

·        chęć do pracy

·        gotowość do pracy zmianowej, również w weekendy

Oferujemy:

·        miłą atmosferę

·        pracę w ciekawym miejscu

·        szkolenia w zakresie obsługi Gości

·        rozwój interpersonalny.

·   elastyczny grafik

Wynagrodzenie jest uzależnione od zakresu obowiązków oraz wysokości nagród pozostawionych od gości.

Miejsce pracy:

Restauracja Staropolska "Soplicowo"

ul. Wigury 12A, Łódź

Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o przesłanie curriculum vitae ze zdjęciem przez portal OLX

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 690337754