2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Łódzkie
  6. Manager restauracji - Zgierz
Dodane 02 kwietnia 2024

Restauracja w Zgierzu Kierownik Sali

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

KIEROWNIK ZMIANY W RESTAURACJI SPHINX

Miejsce pracy: Zgierz

Gwarantujemy:

  • Zapewniamy możliwość podnoszenia kwalifikacji - kursy, szkolenia,

  • Stawiamy na jasne i przejrzyste zasady pracy,

  • Odzież i wyposażenie stanowiska pracy,

  • Stabilność zatrudnienia – w sezonie i poza sezonem!

  • Możliwość pracy przy nowych projektach i łatwą drogę awansu,

Twoje zadania:

  • Dbanie o wizerunek restauracji zgodnie z zasadami sieci,

  • Dbanie o ciągłość grafików i ciągłość sprzedaży w restauracji,

  • Raportowanie wyników sprzedażowych lokalu,

  • Rekrutacja, szkolenie oraz motywowanie pracowników,

  • Dbanie o Gości restauracyjnych,

  • Wdrażanie oraz szkolenie pracowników z zakresu obowiązków, schematu obsługi gości, standardów oraz procedur,

  • Delegowanie pracy i dążenie do ulepszania miejsca pracy,

  • Prowadzenie restauracji w sposób zgodny z normami i założeniami sieci,

  • Czynny udział w obsłudze Gości.

Szukamy Ciebie, jeśli charakteryzujesz się:

  • Doświadczeniem na podobnym stanowisku przez co najmniej rok,

  • Dobrą organizacją czasu pracy,

  • Nastawieniem na naukę i ciągły rozwój zawodowy i osobisty,

  • Schludnością i kulturą osobistą,

  • Dyspozycyjnością,

Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i warunków zatrudnienia.

Spodobała Ci się nasza oferta, DOŁĄCZ DO ZESPOŁU SPHINX!

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 705939575