2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Praga-Północ
Dodane 05 maja 2024

Restauracja Źródło poszerza zespół. Front of house.

Wynagrodzenie

5 900 - 8 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć.

Jestem Adrian.

Od 4 lat prowadzę restaurację Źródło, która zupełnie tak jak warszawska Praga, przyciąga świadomych i otwartych na świat ludzi.

Razem z całą załogą tworzymy miejsce gdzie innowacyjność i tradycja nakręcają nas do działania i ciągłych poszukiwań. Nie lubimy popadać w rutynę. Pomaga nam w tym stale zmieniająca się karta win i menu. Nasi Goście to uwielbiają.

Do zespołu szukamy tych, którzy lubią innych ludzi, potrafią słuchać, a gościnność i zaangażowanie mają wpisane w DNA. Kelnerka, kelner, sommelierka, sommelier.

Jeśli brzmi to dla Ciebie ciekawie i chcesz zostać częścią naszego zespołu, który przeciera szlaki to wyślij swoje CV.

Nasze wymagania:

-doświadczenie w pracy w prestiżowych restauracjach,

-samodzielność i odpowiedzialność,

-inicjatywa, czyli między innymi szukanie rozwiązań,

-łatwość w budowaniu relacji z ludźmi,

-otwartość, ale i asertywność,

-chęć uczenia się,

-komunikatywny język angielski.

Oferujemy:

-rozwój i pracę wśród pasjonatów,

-pracę w miejscu gdzie ważne są relacje międzyludzkie,

-pełny etat z elastycznym grafikiem,

-podnoszenie kompetencji poprzez szkolenia z wina i karty menu,

-umowa o pracę lub własna działalność

-wynagrodzenie między 5000 a 6500 netto (na rękę).

Zakres obowiązków:

-budowanie relacji z Gośćmi,

-tworzenie atmosfery pasji i zaangażowania,

-dbałość o relacje w zespole,

-sumienność w pozostałych, mniej pociągających obowiązkach,

-dyspozycyjność.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 905326798